0(216) 492 75 75
info@dijitalarsiv.com

HİZMET POLİTİKAMIZ

 

HİZMET POLİTİKAMIZ

Dijital Arşiv Bilgi Teknolojileri olarak arşiv işinden ve ilkelerinden taviz vermeden, her işi yapan olmak yerine, bildiği ve iyi yaptığı işlere talip olmaktadır.

Dijital Arşiv Bilgi Teknolojileri, kaliteli hizmet üretme gayretindedir. Arşiv ve Doküman yönetimdeki gücünü ve istikrarını da rekabetçi fiyat, titiz ve detaylı iş ve en iyi sonuç ilkesine sıkı sıkıya bağlılğından alarak istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Birlikçe çalıştığımız tüm projelerde; proje tesliminden itibaren kendi işimizi yaparken müşterilerimiz bizim entelektüel birikimimizin bir parçasıdır.

İşimizin Belge Bilgi olduğu gerçeği ile Zamanında bilgi, Doğru bilgi, Güvenlik ve karşılıklı Güvenme esası, Yasalara ve Standartlara uygunluk bizim vazgeçilmezlerimizdir.

Ticari Unvan ve Vergi Kimlik Numaramız Değişmiştir!

2012 Yılından bu güne kadar verdiğimiz hizmetleri daha kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir kılmak için şirketimizi A.Ş. şirket yapma kararı almış bulunmaktayız.
Bundan sonraki hizmetlerimizi;

DİJİTAL ARŞİV BELGE  BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ünvanı ile sürdüreceğiz.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Belge-Bilgi alanında gerek yazılımları ve gerekse hizmetleri sektörde rekabetin, kalitenin, yeniliğin öncüsü olmaya devam edecektir.

Dijital Arşiv Belge-Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Lütfen dikkat !
23.08.2019 tarihinden itibaren
Unvan             : DİJİTAL ARŞİV BELGE  BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Dairesi ve No : Üsküdar VD / 2950935318