0(216) 492 75 75
info@dijitalarsiv.com

D-MEDİA

"En Güzel Anılarınız
D-Media Arsivde"

D-MEDIA ARŞİV OTOMASYONU

Dijital Medya Arşivi Yönetim Otomasyonu, kamu ve özel sektörün ihtiyacına göre çok fonksiyonlu, esnek arayüz ile kolay kullanılabilen medyatik malzemeleri arşivleme ve tasnifleme programıdır. D-MEDİA otomasyonumuzla medya arşivlerinizi en iyi şekilde koruyoruz.

D-Media otomasyonumuzla fotoğraflarınızı, dialarınızı, negatif film ve opaklarınızı, kart, mektup, kartpostallarınızı, tarihi resim, belge ve gravürlerinizi, veya sektörünüzle ilgili gazete ve küpürlerinizi kolayca arşivleyebilecek ve yönetebileceksiniz.

D-Media tasnif ve tanımla işlemleri katalog ve üst veri indeksleri, IPTC / EXIF bilgileri ile nesne tanımlama, IPTC / EXIF metaverisi oluşturma, Video / Audio yönetimi, Video / Audio içerik yönetimi, özet ve capture alma, orijinal formatta arşivleyebilme, yazılı metin ve konu özet ve başlıkları oluşturarak görüntü ve ses verilerinizi arşivliyoruz.

Size sunduğumuz ayrıcalıklar basılı metin, kitap, dergi, gazete basımlarını elektronik ortama aktarma. Konu özet ve başlıkları oluşturabilme, yazılı / basılı metinler için otomatik OCR ile tam kelime arama, çip, barkod, karekod ile kıymetli nesne/obje tanım ve takibi gibi bir çok işlemi sunuyoruz.

Analog medya arşivlerinizi dijital hale getirerek elektronik ortamda kullanmanızı sağlıyoruz. Analog videolarların aktarımı, Betacam, MiniDV, Kaset, H8, VHS, SVHS vb. analog görüntü ve seslerinizi günümüz bilgisayarlarında rahatlıkla kullanmanızı ve paylaşmanızı hedefliyoruz. Dijital medya görsel ve işitsel malzeme yöntemi, veri ve indeks tanımlama yaparak basit bir şekilde ulaşımanıza yardımcı oluyoruz.

MEDYALAR

  • Basılı metinler, kitap, dergi, gazete, mektup.
  • Fotograf, dia, negatif film, opak.
  • Analog videolar, betacam, miniDV, H8, VHS, SVHS.
  • Ses kasetleri.

FAYDALARI

  • Medyalarınızı düzenler ve kolay ulaşılabilir kılar.
  • Medyalarınızın her türlü dijital ortamda paylaşma olanağı sunar.
  • Analog yapıyı dijitale çevirerek daha kalıcı ve kullanışlı yapar.

Arşiv programlarımızı daha yakından tanımak için demo talebinde bulunun.

Ticari Unvan ve Vergi Kimlik Numaramız Değişmiştir!

2012 Yılından bu güne kadar verdiğimiz hizmetleri daha kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir kılmak için şirketimizi A.Ş. şirket yapma kararı almış bulunmaktayız.
Bundan sonraki hizmetlerimizi;

DİJİTAL ARŞİV BELGE  BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. ünvanı ile sürdüreceğiz.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Belge-Bilgi alanında gerek yazılımları ve gerekse hizmetleri sektörde rekabetin, kalitenin, yeniliğin öncüsü olmaya devam edecektir.

Dijital Arşiv Belge-Bilgi Teknolojileri A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

Lütfen dikkat !
23.08.2019 tarihinden itibaren
Unvan             : DİJİTAL ARŞİV BELGE  BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Dairesi ve No : Üsküdar VD / 2950935318